Süt Pastörizasyon Sistemleri

Süt Pastörizasyon Sistemleri, başta süt, krema, salamura, meyve suyu, şeker şurubu, üzüm şırası, dondurma miksleri, yumurta, bal, pekmez, bitkisel yağlar, bira, mayşe ürünleri, ketçap ve benzeri sosların pastörizasyon işlemlerinde güvenle kullanabileceğiniz yüksek teknolojik ekipmanlar ile donatılmış sistemlerdir.

Sistemin Özellikleri

Süt Pastörizasyon Sistemleri, ürün proseslerinin gerekliliklerine göre özel olarak tasarlanabilir, diğer makine, ekipman ve sistemlerle koordineli çalıştırılabilir.

Pastörizasyon: Gıda sanayisinde, besin maddelerini hastalık yapıcı mikroorganizmalardan arındırmak amacıyla yapılan ısıtma yöntemidir.

Pastörizatör: Pastörizasyon işlemini yapan makinadır. Süt, krema, meyve suyu, gül suyu, ketçap, mayonez, şıra, bira, şarap, meyve sosu gibi birçok ürünü pastörize etmek için kullanılmaktadır. Saatte 5 ton ile 50 ton arasında çeşitli kapasitelerde üretilebilirler.

Süt Pastörizasyon sistemlerinden ve pastörizatörler ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere uzman mühendislerden kurulu ekibimiz ile hizmet etmekteyiz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Enerji Verimliliğini Gözetiyoruz

Ürettiğimiz ürünlerde enerji tasarruflu sistemler kullanıyoruz.

İhtiyacınıza Uygun Sistemler

İhtiyacınıza uygun sistemler ile işinizi ileriye taşıyoruz.

Söz Verilen Tarihte Teslim

Size taahüt ettiğimz tarihte siparişinizi teslim ediyoruz.

Yeni Fikirlerin Uygulanması

TArge ekibimiz sizin için en uygun projeyi ortaya çıkarıyor.

EnglishTurkish